Μονάδα κάμερας υπέρυθρης ακτινοβολίας SWIR InGaAs SGM15C1280A1
MOQ: 1
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
μέθοδος πληρωμής: Τ/Τ
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής
ΠΕΙΝΓΙΝΟ
Μάρκα
BeyondView
Πιστοποίηση
RoHS2.0
Αριθμό μοντέλου
SGM15C1280A1
Τύπος ανιχνευτή:
InGaAs
Φασματική απάντηση:
0.9um ~ 1.7um
Ποσοστό καρέ:
100hz
Ανάλυση:
1280×1024/15um
Τάση Λειτουργίας:
DC 12 έως 24V
Κατανάλωση ενέργειας:
≤ 5W
Επισημαίνω:
Μονάδα Κάμερας SGM15C1280A1
Μονάδα κάμερας υπέρυθρης ακτινοβολίας SWIR InGaAs
Περιγραφή του προϊόντος
Περιγραφή Προϊόντος:
Κύρια Χαρακτηριστικά:
· Αυτόματη έκθεση
· Αυτόματος έλεγχος κέρδους
· Διόρθωση μη ομοιομορφίας, αντικατάσταση τυφλών εικονοστοιχείων
· Ρύθμιση φωτεινότητας/αντίθεσης (χειροκίνητη/αυτόματη)
· Λειτουργία οριζόντιου/κάθετου κατοπτρισμού εικόνας
Τεχνικές Παράμετροι:
Μοντέλο SGM15C1280A1
Τύπος ανιχνευτή InGaAs
Ρυθμός καρέ  100Hz
Φακός  Προαιρετικός
Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά
≤5WΦυσικά ΧαρακτηριστικάΒάρος ≤250g (Χωρίς φακό)
Μέγεθος55*65*52mm (Χωρίς φακό) Διεπαφή
s
Διεπαφή βίντεο CVBS,
USB, BT1120
, Οπτικές Ίνες, MIPI)
-40℃~+65℃Θερμοκρασία αποθήκευσης) Δόνηση≥2g (15Hz~500Hz~15Hz)ΚραδασμόςΚάθετη ≥20g, οριζόντια & κάθετη ≥15g; 11ms κάθε φοράΣχετικά με την BeyondView: